Regionálne konferencie

Milí učitelia,

 

radi by sme vás pozvali na tri regionálne konferencie, ktoré organizujú absolventi Komenského inštitútu v Bratislave, Zvolene a v Košiciach.

 

Ako priniesť pozitívne zmeny do školstva? Akým spôsobom podať vedomosti, aby boli lepkavé a príťažlivé pre žiakov? Ako vzbudiť záujem o čítanie a motivovať učiteľov? To sú niektoré témy, ktoré vás spolu zo zaujímavými hosťami čakajú. 

 

  • Inšpiromat | Zvolen | 14. 11. 2017 Ut 13:00

 

14.11.2017 Ut 13:00, Zvolen, Mestský úrad Veľká zasadačka

Inšpirujme sa navzájom, zdieľajme naše úspechy, nápady a spoločne sa motivujme. Inšpiromat je úvodné stretnutie našej minikonferencie a náš zámer, je opakovane sa stretávať. 

Ak máte záujem môžete sa prihlásiť cez prihlasovací formulár  a ďalšie informácie nájdete tu.

 

  • Ako priniesť pozitívne zmeny do školstva? | Košice | 22.11.2017 Str 09:00

 

22.11.2017 St 09:00 – 12:30, Košice, Kino úsmev (Kasárenské Námestie 1)

Prinášanie pozitívnych zmien do školstva aj bez veľkých financií. Čítanie nás baví, prostredníctvom živých knižníc meniť postoje učiteľov a žiakov. To sú témy, o ktorých sa budeme rozprávať, aj spolu s naším hosťom Jurajom Hipšom, riaditeľom CEEV Živica a zakladateľom Komenského inštitútu. Divadelné predstavenie ,,Ako vznikla rómska vlajka?“ nám zahrá Divadlo Štvorlístok zo Špeciálne základnej školy. Na záver ukončíme konferenciu prezentáciou mikroprojektov a diskusiou.

 

Prihlásiť sa môžete cez tento link a ďalšie informácie nájdete tu.

 

  • Lepidlo | Bratislava | 24.11.2017 Pi 08:00 – 14:00

 

24.11.2017 Pi 08:00 – 14:00, Bratislava – Petržalka, Mamateyova 4, 

Saleziánske mládežnícke stredisko

 

Minikonferencia nielen pre učiteľov, ktorej cieľom je prepojiť svet školy a vzdelávania so svetom biznisu. Veríme totiž, že aj učitelia sú v mnohom obchodníkmi s vedomosťami a zručnosťami. Práca učiteľov je však o to náročnejšia, že ich klienti o tovar, ktorý ponúkajú, často nemajú záujem.

Preto budeme hľadať cesty, ako vo vzdelávaní efektívne využívať obchodnícke techniky a stratégie, aby sme žiakom úspešne “predali” čo najviac vedomostí.

 

Všetky informácie nájdete na stránke lepidlo.net a prihlasovať sa môžete tu.

 

 

Z vašimi otázkami nás pokojne kontaktuje.

Tešíme sa na vás.

Tím Komenského inštitútu